אפליקציות לאנדרואיד למה חשוב לבחור אפליקציות לאנדרואיד

יש לכם רעיון לאפליקציה חדשה? אפליקציה לאנדרואיד והתאמה מלאה לכל סוגי הניידים השונים? חברת Web-Software מתמחה במתן שירותי פיתוח אפליקציות לאנדרואיד מכל סוג באיכות ללא פשרות ומחירים תחרותיים ביותר.

שירותי בניית אתרים : זמן קריאה:2:30

למי מתאימות אפליקציות לאנדרואיד

בשוק המובייל היום ישנן שתי חברות מובילות על בסיסן פועלים הרוב הגדול של המכשירים והן אפל וגוגל. אפל משתייכת בעיקר לאייפון ואייפד, שני המכשירים העיקריים שלה. לעומת זאת, כמעט כל שאר המכשירים הקיימים היום עובדים על מערכת אנדרואיד ששייכת לגוגל.

חיפשתם פעם מוצר או אפליקציה בגוגל "Play"? חיפשתם אפליקציות לאנדרואיד!

אם אתם מעוניינים לחשוף את העסק שלכם או הרעיון שלכם לכמות אסטרונומית של לקוחות פוטנציאליים שגולשים כל יום במשך שעות דרך הנייד שלהם, אתם אלה שצריכים פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.

אפליקציות לאנדרואיד – יתרונות

עקב קיומן של שתי פלטפורמות הענק (גוגל ואפל) ששולטות ביד רמה בשוק האפליקציות, יש לבחון היטב את שתיהן ולהבין מי מהן מובילה כיום בחשיפה ללקוחותיה.

באופן כמעט מובהק, אנדרואיד הפכה היום לפלטפורמה המובילה ביותר לשימוש באפליקציות לניידים!

הייתרון המשמעותי ביותר של אנדרואיד על אפל הוא חוסר המגבלה להוריד אפליקציות, המגוון העצום של האפליקציות והקוד הפתוח. לעומת אפל, כל אחד יכול לשים אפליקציה בפלטפורמת אנדרואיד ולאפשר למליוני גולשים למצוא את האפליקציה ולהשתמש בה ללא מגבלה.

כל שנדרש בכדי להשתמש באפליקציות לאנדרואיד הוא טלפון סלולרי שתומך בפלטפורמה וחשבון מייל של גוגל שנית לפתוח בחינם.

בנוסף, עקב החופש המוחלט והקוד הפתוח, מתכנתים רבים יכולים לעדכן או לשנות אפליקציות בקלות ולהביא לשיפור שלהן עד למצב יציב.

למה לבחור בנו?

כחברה שמתמחה בפיתוח מוצרים לשוק האינטרנטי מזה כ-10 שנים, אנחנו מתגאים להיות בין המובילים בפיתוח אפליקציות.

אנשי המקצוע שלנו – המעצבים הגרפיים, אנשים ה-UI, המפתחים והמתכנתים הם מהמקצועיים ביותר שיש ללא פשרות.

כחברה לפיתוח מוצרים דיגיטליים שמנו לעצמנו כיעד לתת ללקוחות שלנו את היחס האישי ביותר והמקיף ביותר בכדי להביא את התוצאה המספקת והרצויה, שתואמת במדויק את תיאום הציפיות בינינו.

צרו קשר עוד היום לקבלת יעוץ ותמיכה בנושא פיתוח אפליקציה ודרך משותפת חדשה ומוצלחת.

צור איתנו קשר