בניית חנות וירטואלית

רוצים למכור מוצרים דרך האינטרנט? מעוניינים שלקוחות ימצאו אותכם בכל מקום בארץ ואפילו בעולם? בניית חנות וירטואלית מושקעת וממירה זה תחום המומחיות שלנו. חברת Web-Software מעניקה ללקוחות שלה שירותי בניית אתרים וביניהם חנויות וירטואליות. הפסיקו להשקיע בשכירות ולהוציא כסף על חנות בקניון, תעברו לאינטרנט ותגלו עולם חדש.

שירותי בניית אתרים : זמן קריאה:2:30

חנויות וירטואליות – הקניונים החדשים

עד לא מזמן דור שלם היה רגיל ללכת לקניון בשביל לקנות מוצרים מחנויות. בעלי החנויות השקיעו המון כסף במיתוג שלהם כדי לבלוט יותר מהמתחרים שלהם. לקוחות רבים היו שוצפים את הקניונים בכל העולם ויוצאים לשופינג מסחרר. העידן הזה מגיע לסיומו.

עם מהפכת המכירות באינטרנט, אין יותר צורך להשקיע זמן בשוטטות בין חנויות. כל אחד יכול לבנות חנות אינטרנטית למוצרים שלו ולהתחיל לשווק את עצמו בכל מקום! אפילו הקניות לבית עוברים לרכישה באינטרנט. אז אל תישארו מאחור.

בניית חנות וירטואלית – יתרונות

אם אתם יצרנים של מוצרים יחודיים, יבואנים של מוצרים מהמזרח או מוכרים מוצרים שונים, לא חשוב מאיזה תחום, אתם יכולים להגדיל את המכירות שלכם משמעותית מאד דרך האינטרנט. בניית חנות וירטואלית מאפשרת לכם לחשוף את העסק לטווח עצום של לקוחות, בין אם בישראל ובין אם במקומות אחרים, ולמכור את המוצרים שלכם בקלות.

בניית חנות וירטואלית חוסכת משמעותית מאד בעלויות העסק. אתם לא חייבים להחזיק חנות מעוצבת ויקרה, להשקיע עליה עשרות אלפי שקלים בחודש לתחזוקה ושכירות. כל שתצטרכו הוא מחסן בו ימצאו המוצרים שלכם, יכולת לשווק את המוצרים וזהו! משם, רק שיווק באינטרנט.

בניית חנות וירטואלית – הוצאות

כדי להקים חנות וירטואלית עליכם לקחת בחשבון מספר הוצאות עיקריות:

01

בניית האתר עצמו – הקמת אתר על פלטפורמה של חנויות וירטואליות או דרך ווקורמרס של וורדפרס

02

עיצוב האתר והכנסת כל המוצרים לחנות הוירטואלית שלכם

03

שירותי אחסון לאתר

04

שיווק באינטרנט – קידום החנות שלכם בגוגל וברשתות החברתיות

אלה התחומים העיקריים עליהם תשקיעו כסף. מדובר בטווחים שונים כך שקשה לכמת באופן מובהק כמה תשלמו על כל שירות.
ניתן לקבל הערכה מדויק בשיחת טלפון עם אחד מנציגינו.
חברת Web-Software

צור איתנו קשר